Ekspertu pētījuma prezentācija par nepieciešamo pretdarbību Krievijas propagandas ietekmei ES un austrumu partnervalstīs

16. septembrī plkst. 10:00 Latvijas Universitātes bibliotēkā, O. Kalpaka bulvārī 4, notiks pētījuma un ekspertu rakstu  “Resisting foreign state propaganda in the new information environment: The case of EU member states, Russia and the  Eastern partnership countries” prezentācija.

Pētījumu sadarbībā ar ekspertiem un žurnālistiem no visas Eiropas veica Brīvības un solidaritātes fonds (BSF) un Eiropas Progresīvo pētījumu fonds (FEPS). Publikācijā apkopoti dažādi viedokļi, pētījumi, redzējumi un to analīze, kuru iecerēts iesniegt Eiropas Parlamenta, Eiropas komisijas un nacionālo valdību pārstāvjiem kā rekomendācijas cīņai ar ārvalstu propagandu.

Prezentācijā piedalīsies mediju nozares eksperti un pētījuma līdzautori – Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītājs Roberts Putnis,  Austrumeiropas politikas studiju centra pētnieks Māris Cepurītis, Kultūras ministrijas sabiedŗibas integrācijas departamenta Informatīvās vides integrācijas nodaļas vadītājs Andris Mellakauls, kā arī BSF vadītājs Ervins Labanovskis un FEPS ārpolitikas programmu vadītājs Vassilis Ntousas.

Prezentācijas ietvaros ikvienam klātesošajam būs iespēja saņemt pētījuma kopiju, bet vēlāk tas tiks nodots ES atbildīgajām amatpersonām, ekspertiem un nacionālo valstu valdību pārstāvjiem.

Lai apstiprinātu savu dalību pasākumā, aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu info@bsf-latvija.lv.

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam kontaktēties, zvanot uz tālr. +371 29199982.

Informāciju sagatavoja

Brīvības un Solidaritātes fonds

www.bsf-latvija.lv